Zwemmen en wellness
Zwemmen en wellness, een perfecte aanvulling van je fitnessprogramma
Met de optie "zwemmen en wellness" in combinatie met je fitnessabonnement wissel je je fitnessbeurten af met een duik in het sportbad en een weldadige ontspanning in de wellness. Hierdoor vermijd of verlicht je spierpijnen na je work-out.
Zwemmen op jouw tempo en niveau
Of je nu een beginnend zwemmer of een ervaren sporter bent? Voor elke zwemmer zijn er steeds voldoende baantjes vrij in het sportbad van LAGO Sint-Truiden Bloesembad. Om jouw sportprestaties aan te scherpen is het zwembad voor jou 7 dagen op 7 geopend.
Ga naar de openingsuren van Sportbad LAGO Sint-Truiden Bloesembad
Jouw wellness na het sporten
Even ontsnappen aan de drukte? Of wil je je lichaam belonen na het sporten? Kom dan heerlijk ontspannen in het zoutbad en de warme lagune of kom volledig tot rust in de sauna of hamam in LAGO Sint-Truiden Bloesembad.
Ga naar de openingsuren van Wellness LAGO Sint-Truiden Bloesembad